Τσιτσιπάς VS Ζβέρεφ: το εισιτήριο για τον τελικό της Ρώμης “δίνεται” στην COSMOTE TV

Τσιτσιπάς VS Ζβέρεφ: το εισιτήριο για τον τελικό της Ρώμης "δίνεται" στην COSMOTE TV
Ακολουθήστε το SLpress.gr στο Google News και μείνετε ενημερωμένοι

Με προορισμό την COSMOTE TV ο Στέφανος Τσιτσιπάς θα διεκδικήσει αύριο, Σάββατο 14/5 στις 15:30, μία θέση στον τελικό του ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, έπειτα από τη νίκη του απέναντι στον Γιανίκ Σίνερ στα προημιτελικά.

Προκειμένου να βρεθεί στην τελικά δυάδα της Ρώμης, ο Έλληνας πρωταθλητής καλείται να θέσει εκτός τουρνουά τον Αλεξάντερ Ζβέρεφ, διεκδικώντας παράλληλα από τον ίδιο τη ρεβάνς, για την πρόσφατη ήττα στα ημιτελικά της Μαδρίτης. Οι φίλοι του τένις θα παρακολουθήσουν την αναμέτρηση ζωντανά και αποκλειστικά στο COSMOTE SPORT 6H.


Παρασκευή 13.05.22

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 Philadelphia 76ers-Miami Heat, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 6 LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.30 Dallas Mavericks-Phoenix Suns, NBA Playoffs, Western Conference Semifinals, Game 6 LIVE COSMOTE SPORT9HD
09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.00 Γκαρίν-Ζβέρεφ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.20 ERC Islas Canarias, SS2 Valsequillo 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Σίνερ-Τσιτσιπάς. ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.40 ERC Islas Canarias, SS3 Santa Lucia 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.10 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.25 ERC Islas Canarias, SS4 Tedeja 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.05 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Σαποβάλοφ-Ρουντ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Καρσίγιακα-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Τζόκοβιτς-Οζέ Αλιασίμ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.15 Πάσος Φερέιρα-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 14.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Milwaukee Bucks-Boston Celtics, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 6 LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 Golden State Warriors-Memphis Grizzlies, NBA Playoffs, Western Conference Semifinals, Game 6 LIVE COSMOTE SPORT9HD
09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.30 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.15 Σέλτικ-Μάδεργουελ, cinch Scottish Premiership, 38η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.25 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 Τσιτσιπάς-Ζβέρεφ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Έμπολι-Σαλερνιτάνα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.15 Εκπομπή «Pregame Βόλος ΝΠΣ-ΟΦΗ » LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.25 ERC Islas Canarias, SS11 Moya-Valleseco 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Βόλος ΝΠΣ-ΟΦΗ, Super League Interwetten Playouts, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.20 Moto-E World Championship SHARK Grand Prix de France, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.30 Εκπομπή «Pregame Emirates FA Cup Final» LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.30 Τοντέλα-Μποαβίστα, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.45 ERC Islas Canarias, SS12 Arucas 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.45 Τσέλσι-Λίβερπουλ, Emirates FA Cup, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Εκπομπή «Pregame Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Εκπομπή «Postgame Βόλος ΝΠΣ-ΟΦΗ » LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 ERC Islas Canarias, SS13 San Mateo 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Ελλάς Βερόνα-Τορίνο, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Ουντινέζε-Σπέτσια, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.00 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα, Super League Interwetten Playoffs, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Πόρτο-Εστορίλ, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.30 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Γαλατάσαραϊ-Μπαχτσεσεχίρ, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Εκπομπή «Postgame Emirates FA Cup Final» LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Ρόμα-Βενέτσια, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Εκπομπή «Postgame Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Seattle Storm-Phoenix Mercury, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάντα Κλάρα, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

Κυριακή 15.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 UFC Fight Night: Jan Blachowicz-Aleksandar Rakic, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD
05.30 Jermell Charlo vs Brian Carlos Castano, ΗΠΑ, Καλιφόρνια (αγώνας πυγμαχίας) LIVE COSMOTE SPORT9HD
09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.15 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.35 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Μπολόνια-Σασουόλο, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Τότεναμ-Μπέρνλι, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 Νάπολι-Τζένοα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Γουότφορντ-Λέστερ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 Λιντς-Μπράιτον, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Γουλβς-Νόριτς, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Άστον Βίλα-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.25 Moto-E World Championship SHARK Grand Prix de France, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι, Vitality Women’s FA Cup, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Έβερτον-Μπρέντφορντ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.45 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος Αθηνών» LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.45 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Κράσνονταρ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Μίλαν-Αταλάντα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος Αθηνών, Super League Interwetten Playouts, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ιωνικός-Παναιτωλικός, Super League Interwetten Playouts, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Κάλιαρι-Ίντερ, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
NBA Playoffs

Δευτέρα 16.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 Σπαρτάκ Μόσχας-Ζενίτ, Tinkoff Russian Premier Liga, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (15.05, 16:30)
14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.30 Μπαχτσεσεχίρ-Γαλατάσαραϊ, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Γιουβέντους-Λάτσιο, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs

Τρίτη 17.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Super League Interwetten Playoffs, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.30 Μπούρσασπορ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» COSMOTE SPORT4HD
21.45 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Premier League, 37η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

  Αποτελέσματα ομίλου ΟΤΕ για το Α’ τρίμηνο του 2022

Τετάρτη 18.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.15 Ιντερνασιονάλ-Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.30 Μπόκα Τζούνιορς-Κορίνθιανς, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Final Pregame» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Κιέλτσε-Μονπελιέ, Champions League Handball, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

Πέμπτη 19.05.22
00.30 Εκπομπή «UEFA Europa League Final Postgame» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 Κολόν Σάντα Φε-Ολίμπια, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.00 Ρασίνγκ Κλουμπ-Μελγκάρ, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.05 Φούσε Βερολίνου-Γκέπινγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Handball, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 33η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Τσέλσι-Λέστερ, Premier League, 27η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Άστον Βίλα-Μπέρνλι, Premier League, 18η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD

Παρασκευή 20.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
01.15 Ουνιόν Σάντα Φε-Φλουμινένσε, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
03.00 Ρίβερ Πλέιτ-Κόλο Κόλο, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
10.05 WRC Portugal, SS2 Lousa 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.05 WRC Portugal, SS3 Gois 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.05 WRC Portugal, SS4 Arganil 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.00 WRC Portugal, SS5 Lousa 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 cinch Scottish Premiership, Playoff Final, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 21.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.30 WRC Portugal, SS10 Vieira do Minho 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.35 WRC Portugal, SS11 Cabeceiras de Basto 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.50 WRC Portugal, SS12 Amarante 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.55 FORMULA 3, Ισπανία, Βαρκελώνη, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 WRC Portugal, SS13 Vieira do Minho 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Ντινάμο Μόσχας-Σότσι, Tinkoff Russian Premier Liga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 Νίζνι-Ζενίτ, Tinkoff Russian Premier Liga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.35 FORMULA 2, Ισπανία, Βαρκελώνη, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.35 W Series, Ισπανία, Βαρκελώνη, 3ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
Serie A, 38η Αγωνιστική
ACB Liga Endesa Playoffs
ING Basketball Super League
Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός

Κυριακή 22.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 UFC Fight Night: Holly Holm-Ketlen Vieira, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT6HD
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
11.00 FORMULA 3, Ισπανία, Βαρκελώνη, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.05 WRC Portugal, SS20 Felgueiras 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.30 FORMULA 2, Ισπανία, Βαρκελώνη, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 WRC Portugal, SS21 Fafe 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Washington Mystics-Chicago Sky, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Τρεντίνο-Κόζλε, CEV Volleyball Champions League, Super Finals, Τελικός Αδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD
Serie A, 38η Αγωνιστική
Premier League, 38η Αγωνιστική
ACB Liga Endesa Playoffs
ING Basketball Super League

Δευτέρα 23.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 Κονελιάνο-Βάκιφμπανκ, CEV Volleyball Champions League, Super Finals, Τελικός Γυναικών REC COSMOTE SPORT6HD (22.05, 19:00)
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 cinch Scottish Premiership, Playoff Final, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 24.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» COSMOTE SPORT4HD
ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Τετάρτη 25.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Final Pregame» LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ρόμα-Φέγενορντ, UEFA Europa Conference League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD
ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική
Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική
Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Πέμπτη 26.05.22
00.30 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Final Postgame» LIVE COSMOTE SPORT2HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 5 (Αν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική
Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική
Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Παρασκευή 27.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 5 (Αν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.50 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.50 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.10 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική
Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική
Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

  Μεταμορφώστε το look σας με τη νέα συλλογή M·A·C x Stranger Things

Σάββατο 28.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 6 (Αν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.50 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.50 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.30 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.20 IIHF Ice Hockey World Championship, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.25 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.05 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.10 Moto-E World Championship Gran Premio d’Italia Oakley, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.20 IIHF Ice Hockey World Championship, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
18.35 FORMULA 2 Monaco, Monte Carlo, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final Pregame» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Λίβερπουλ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Chicago Sky-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD
ING Basketball Super League Playoffs
ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Κυριακή 29.05.22
00.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Final Postgame» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 6 (Αν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.15 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.35 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.45 FORMULA 2 Monaco, Monte Carlo, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.20 IIHF Ice Hockey World Championship, Αγώνας Χάλκινου Μεταλλίου LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.00 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.25 Moto-E World Championship Gran Premio d’Italia Oakley, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.20 IIHF Ice Hockey World Championship, Αγώνας Χρυσού Μεταλλίου LIVE COSMOTE SPORT9HD
ING Basketball Super League Playoffs
ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Δευτέρα 30.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 7 (Αν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική

Τρίτη 31.05.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 7 (Αν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.30 World Athletics Continental Tour Gold 61st Ostrava Golden Spike LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» COSMOTE SPORT4HD

Ιούνιος

Τετάρτη 01.06.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Σκωτία-Ουκρανία, European Qualifiers, Playoffs, Ημιτελική Φάση, Path A (εξ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT1HD

Πέμπτη 02.06.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.05 Μαγδεμβούργο-Μπάλινγκεν, LIQUI Moly Bundesliga Χάντμπολ, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Παρασκευή 03.06.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 NBA Finals, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.45 WRC Sardegna, SS4 Terranova 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.45 WRC Sardegna, SS5 Monte Di Ala e Budduso 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.10 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.45 WRC Sardegna, SS8 Osilo – Tergu 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 World Athletics Continental Tour Gold 4th Irena Szewinska Memorial LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 WRC Sardegna, SS9 Sedini – Castelsardo 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Σάββατο 04.06.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 Phoenix Mercury-Connecticut Sun, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.45 WRC Sardegna, SS11 Erula – Tula 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.30 WRC Sardegna, SS12 Tempio Pausania 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.30 WRC Sardegna, SS13 Erula – Tula 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.30 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.25 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
23.00 UFC Fight Night: Alexander Volkov-Jairzinho Rozenstruik, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT6HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική
ING Basketball Super League, Playoffs

Κυριακή 05.06.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.00 WRC Sardegna, SS19 Sassari – Argentiera 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
10.15 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.35 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, War Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.30 Αγγλία-Ελλάδα, Euro MiniFootball Championship, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
11.45 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.00 WRC Sardegna, SS20 Cala Flumini 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.00 WRC Sardegna, SS21 Sassari – Argentiera 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 World Athletics Continental Tour Gold 68th Orlen Janusz Kusocinski Memorial LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Ουαλία-Νικητής Σκωτία/Ουκρανία, European Qualifiers, Playoffs, Τελικός, Path A LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική
ING Basketball Super League, Playoffs

Δευτέρα 06.06.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 NBA Finals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.30 ATP 250 Libema Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.45 World Athletics Continental Tour Gold FBK Games LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.30 ATP 250 Libema Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Ισραήλ-Ελλάδα, Euro MiniFootball Championship, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD

  • Οι απόψεις που αναφέρονται στο κείμενο είναι προσωπικές του αρθρογράφου και δεν εκφράζουν απαραίτητα τη θέση του SLpress.gr
  • Απαγορεύεται η αναδημοσίευση του άρθρου από άλλες ιστοσελίδες χωρίς άδεια του SLpress.gr. Επιτρέπεται η αναδημοσίευση των 2-3 πρώτων παραγράφων με την προσθήκη ενεργού link για την ανάγνωση της συνέχειας στο SLpress.gr. Οι παραβάτες θα αντιμετωπίσουν νομικά μέτρα.
Ακολουθήστε το SLpress.gr στο Google News και μείνετε ενημερωμένοι